Kontakt Naši partneři FAQ
Webdesign

Webdesign

  • Grafický návrh stránek
  • Logo / firemní image
  • Banner, animace, foto
  • Reklamní prospekty

Kvalitní zadání je základ, na kterém se dá postavit úspěšný web. Proto dáváme důraz na dobrou komunikaci s klienty hned od počátku projektu. Na základě konzultovaného konceptu vytvoříme návrh s přehlednou strukturou pro úvodní stránku, případně další část webu, dle zadání a rozsahu projektu. Dbáme na pravidla použitelnosti a především přehlednosti použitých prvků. Po vytvoření návrhu následuje připomínkování, kde společně probereme grafický návrh a pokusíme se dojít k optimálnímu řešení. Po dohodě a připomínkování vytvoříme finální verzi webové stránky.

Webdesign - kompletní řešení

Grafický návrh STANDARD

Kompletní řešení pro zákazníky s požadavky na originální vzhled své prezentace. Prezentace obsahuje návrh úvodní stránky a dvou podstránek. V případě realitního systému se jedná nejčastěji o vyhledávání nemovitostí a detail nemovitosti. Prezentace obsahuje originální statickou hlavičku a další stylizaci části prezentace jako hlavní menu, boční menu, patičku stránky vše v jednotném stylu pro přehlednost a spokojenost zákazníka.

Grafický návrh PROFI

Kompletní řešení pro náročné. Prezentace obsahuje detailní návrh všech základních podstránek, animovanou hlavičku, řešení navigace pomocí ikon, jednotný styl a moderní design. V případě absence loga firmy připravíme logo pro web a další části pro finální vzhled bez kompromisů.

Grafický návrh ŠABLONA

Úsporné řešení pro zákazníky, kteří volí formu již hotového řešení. Připravený návrh upravujeme barevně a odlišujeme použitím originální hlavičky webu. Výhodou je především nízká cena a rychlost provedení.

Webdesign - jednotlivé položky

Grafický návrh layoutu

Originální návrh vzhledu stránky, struktury a organizace prvků na webu a jejich vytvoření, konzultace a připravení šablony k nakódování.

Originální podstránka

Po vytvoření grafického návrhu vzhledu úvodní stránky je také vytvořit podstránky s rozlišným grafickým vzhledem. Každá stránka webu vykazující rozlišnou strukturu je považována jako originální podstránka.

V případě, že nemáte vytvořené logo společnosti nebo kompletní firemní styl, je nutné vytvoření jednoduchého loga, které bude reprezentovat a odlišovat Vaši společnost od ostatních. Stejně tak bude jednoznačným identifikátorem pro Vaše budoucí zákazníky .

Statická hlavička / Animovaná hlavička (flash)

První věc, která Vás upoutá při vstupu na jakoukoli stránku je hlavička stránky. Graficky upravený prvek pro jednoznačnou identifikaci webu. Proto je na tuto část kladen zvláštní důraz. V kombinaci s logem musí jednoznačně sdělovat obsah a význam webu. V případě animované hlavičky jsou prvky navíc v částečném pohybu, reagující na události uživatele.

Statický banner / animovaný banner (flash)

Chcete-li na svých nebo partnerských stránkách propagovat službu svou nebo jinou, poslouží ktomu reklamní blok odkazující na potřebné umístění. Tento prvek je řešen statickým nebo animovaným způsobem v různých rozměrech podle požadavků.

Informační / navigační ikony

Obsahové sdělení a organizace na stránce je důležitým nástrojem pro snadnou a přehlednou navigaci pro návštěvníky stránek.

Chci vědět více


RKIS - Realitní Systémy
2012 © Všechna práva vyhrazena Rkis , design Grafo
Realitní kancelář Segeťa

Kontaktní formulář

Odeslat dotaz